Логін
 
    
Реєстрація

Главная Історія
 •  

  ЗАВДАННЯ З ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

  НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ!!!

  скачати тут!!!

  БАТИК

  ЖИВОПИС

  СКУЛЬПТУРА

  ВСТУПНІ РОБОТИ

 • Харківське міське управління юстиції на виконання доручення Міністерства юстиції України «Щодо надання безоплатної правової допомоги» від 10.07.2014 №10.3-32/393, пунктів 6 та 11 «Плану заходів, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.06.2014 №588-р «Питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції», доручення Головного управління юстиції у Харківській області від 10.07.2014 №05-23/2070 надає щодня безоплатну первинну правову допомогу громадянам України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, через мережу роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, діючої при міському управлінні юстиції, яка знаходиться за адресою: м.Харків, вул. Петровського, 26.

  Також повідомляємо, що громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги, діюча при міському управлінні юстиції, працює щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 (перерва з 13.00 до 13.45) по наданню безоплатної первинної правової допомоги громадянам, в межах компетенції міського управління юстиції.

  Для вищезазначених осіб безоплатна первинна правова допомога буде надаватися щодня першочергово з 09-00 до 18-00 години (перерва з 13-00 до 14-00).

ЗАВДАННЯ З ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ!!!

скачати тут!!!

 
 

 

 

В підґрунті роботи з організації навчального процесу в Харківському художньому училищі лежить художня та викладацька діяльність М.Д. Раєвської-Іванової (1840-1912), міської мистецької школи та творчих засад Академії мистецтв Росії.

З 1913 р. училищем керував С. Прохоров, керівник свого часу художньої рисувальної школи у Томську; з 1914 р. училище очолював Г. Горелов, з 1916 р. видатний вітчизняний художник та викладач мистецьких дисциплін О. Кокель (1880-1956).

Харківське художнє училище –– один з найстаріших професійних мистецьких закладів України.

Навчальний заклад заснований у 1896 році рішенням Харківської міської думи на базі приватної художньої школи М.Іванової - Раєвської.

Училище почало свою роботу в новому приміщенні в 1912 р., в спеціально збудованому для нього приміщенні, характерною стильовою ознакою якого явився стиль модерн, з актуальними впливами старого українського будівництва (1911-1912 рр., арх. К. Жуков).

Першим директором училища став ученик І.Є. Репіна –– Олександр Любимов (1879-1955), а викладачами –– випускники репінської майстерні Академії мистецтв у Санкт-Петербурзі, запрошені до Харкова.

В підґрунті роботи з організації навчального процесу в Харківському художньому училищі лежить художня та викладацька діяльність М.Д. Раєвської-Іванової (1840-1912), міської мистецької школи та творчих засад Академії мистецтв Росії.

З 1913 р. училищем керував С. Прохоров, керівник свого часу художньої рисувальної школи у Томську; з 1914 р. училище очолював Г. Горелов, з 1916 р. видатний вітчизняний художник та викладач мистецьких дисциплін О. Кокель (1880-1956).

В період з кінця 50-х по 2000-і роки ХХ ст. училище очолював Г.C. Коробов, заслужений діяч мистецтв, відомий художник.

Сьогодні училище очолює молодий директор, енергійний та творчо активний художник К.Ю. Савченко, який веде училище по шляху реформ та вдосконалення його творчої та освітньої роботи.

Від часів своєї організації по сьогодні училище надає фундаментальні знання в галузі рисунку та живопису, декоративно-ужиткового мистецтва та дизайну, історії образотворчого мистецтва.

Вже з перших часів роботи училища в ньому займалися студенти з 45 губерній тодішньої Російської імперії, за часи радянської влади і по теперішній час в училищі навчаються студенти майже з усіх відомих куточків України.

Заклад закінчили в свій час всесвітньо відомі мистці: В. Авєрін, О. Дейнека, І. Іванов, Б. Косарів, І. Рик, Г. Цапок, Г. Шурина, П. Шигимага та інщі. В училищі тривалий час викладав один з засновників вітчизняного мистецтвознавства та харківської мистецтвознавчої школи – Михайло Зубар.

У творчому багажі училища досвід його вельмишановних випускників – лауреатів Державної премії ім. Т.Г. Шевченка В.М. Гонтарова та В.І. Ковтуна.

У училищі навчалися і продовжують викладати провідні мистці харківської художньої школи: Коробов Г.С., Дятлов Ю.Л., Леснічий Г.Д., Безрук О.І., Іванова Р.П., багато відомих і професійних викладачів.

Сьогодні викладацька та творча робота училища відбувається з усіх основних спеціальностей напрямку 0202 «Мистецтва» і охоплює широкий діапазон фахових галузей навчання – від класичних форм образотворчого мистецтва до новітніх проявів дизайну та театрально-декораційного мистецтва.

Училище має відповідний І рівень акредитації (ліцензія МОН України серія АВ №552256) і готує «молодших спеціалістів» за напрямком 0202 «Мистецтво» за такими спеціальностями:

5.02020501 Образотворче мистецтво

Спеціалізація

· живопис (кваліфікація: художник-живописець, викладач)

· скульптура (кваліфікація: скульптор-виконавець)

5.02020102 Театрально-декораційне мистецтво

Спеціалізація

· художнє оформлення спектаклю (кваліфікація: художник – декоратор)

5.02020701 Дизайн

Спеціалізація

· дизайн середовища (кваліфікація: художник- конструктор, дизайнер)

· графічний дизайн (кваліфікація: художник-конструктор, дизайнер - графік).

Всього в училищі навчається понад 300 студентів.

З умовами часу та сьогоднішніх вимог до осучаснення та оновлення навчально-методичної та виховної й творчої роботи в училищі вдосконалюється навчально-методична база викладання фахових дисциплін, застосовуються новітні методи та методики викладання, поширюється коло творчих та практичних завдань, орієнтованих на європейський рівень викладання фахових дисциплін.

Училище активно співпрацює з належними фаховими кафедрами провідного вищого навчального закладу мистецького спрямування –– ХДАДіМ, навчальними закладами Києва, Львова, Луганська, Донецька, Сімферополю та інших міст України.

Сьогодні ХХУ –– це потужний, постійно удосконалюючий свій науково-викладацький вишкіл мистецький заклад, що постійно розвивається та намагається розкрити перед студентами все різноманіття та багаття сучасної мистецької освіти.

 
Який фактор зіграв вирішальну роль при виборі Вами спеціальності?
 
Copyright © 2020. Харківське Художне Училище. Designed by Skip